Masa ve Sandalye Kiralama

Masa ve Sandalye Kiralama

Seferihisar Masa Sandalye Kiralama


Seferihisar Sandalye Kiralama

Seferihisar Masa Kiralama

Seferihisar'da bir organizasyonunuz var. Masa, sandalyeye ihtiyacınız var ! Sorun değil, hemen çözelim… Bir telefon ile Seferihisar'nın neresinde olursanız olun,  Masa sandalye kiralama adeti önemli değil, dileğiniz adette masa, sandalye kiralama hizmetimiz mevcuttur. Masa örtüsü tercihleri ve masa üstü süsleme alternatiflerimiz hakkında lütfen bilgi alın. Hizmetlerimiz arasında Seferihisar sandalye kiralama, Seferihisar plastik sandalye kiralama, Seferihisar lake sandalye kiralama, Seferihisar masa kiralama, Seferihisar yuvarlak masa kiralama, Seferihisar dikdörtgen masa kiralama, Seferihisar kokteyl masası kiralama, Seferihisar bistro masa kiralama da vardır. Seferihisar organizasyon sizin bütün Seferihisar sandalye kiralama, Seferihisar masa kiralama hizmetlerinizi karşılamaktadır. Bütün Seferihisar sandalye, Seferihisar masa kiralama işleriniz için bize ulaşın. Seferihisar sandalye kiralamada adeti siz belirleyin. Seferihisar'nın sandalye kiralama ve masa kiralamadaki tek adresi Seferihisar masa ve sandalye kiralama. 

Herhangi bir organizasyonunuzda açılış, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde,  masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Sizlere  etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve sandalye kiralama çeşitlerimiz: 

  • Sandalye kiralama: Plastik sandalye, Lake ahşap sandalye, çeşitli renklerde tiffany sandalye.
  • Plastik sandalye kiralama: Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.
  • Katlanır lake sandalye kiralama: Ahşap, katlanabilir lake sandalyeler alana kurulur. Sandalyelerin oturma bölümlerinde minderleri mevcuttur. İsterseniz sandalyelerin arkasını fiyonk bağlamalarla süsletebilirsiniz.
  • Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik 180 cm çapında banket masalar, 120x70 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 80x140 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 8 ve 10 kişilik kare masa kiralama hizmetleri.
  • Yuvarlak&Banket masa kiralama: 10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun yerlere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
  • 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70x120 ve 80x140 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.
  • Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.
  • Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilirKokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.
  • Servis masası kiralama: Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye gibi unsurlar dahil değildir. Nakliye ve hammaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 İletişim : 0530 687 17 07

·        

Atatürk Mahallesi sandalye masa kiralama, Bengiler Mahallesi sandalye masa kiralama, Beyler Mahallesi sandalye masa kiralama, Camikebir Mahallesi sandalye masa kiralama, Cumhuriyet Mahallesi sandalye masa kiralama, Çamtepe Mahallesi sandalye masa kiralama, Çolak İbrahim Bey Mahallesi sandalye masa kiralama, Düzce Mahallesi sandalye masa kiralama, Gödence Mahallesi sandalye masa kiralama,Gölcük Mahallesi sandalye masa kiralama, Hıdırlık Mahallesi sandalye masa kiralama, İhsaniye Mahallesi sandalye masa kiralama, Kavakdere Mahallesi sandalye masa kiralama, Mersin Alanı Mahallesi sandalye masa kiralama, Orhanlı Mahallesi sandalye masa kiralama, Payamlı Mahallesi sandalye masa kiralama, Sığacık Mahallesi sandalye masa kiralama, Tepecik Mahallesi sandalye masa kiralama, Turabiye Mahallesi sandalye masa kiralama, Turgut Mahallesi sandalye masa kiralama, Ulamış Mahallesi sandalye masa kiralama

 

 


Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz & Masa ve Sandalye Kiralama


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon